Technology

Bardzo słaby pojedynek narodowej kadry Korei Południowej - porażka z brazylijską reprezentacją rezultatem 1:4!

08.08.2023, 16:29 0 komentarzy

Niesamowite spotkanie kadry narodowej Brazylii - triumf z narodową drużyną Korei Południowej wynikiem 4 do 1!

Nie da się ukryć, iż aktualnie rozgrywane światowe mistrzostwa są wyjątkowe pod wieloma względami. Dobiegły końca zmagania grupowe, więc przyszła pora na to, co sympatycy futbolu lubią najbardziej. Chodzi oczywiście o drabinkę pucharową, gdzie klęska może wyeliminować Cię z mistrzostw a także marzeń o wygraniu mistrzowskiego tytułu. W niedzielę polska drużyna poniosła porażkę z Francją rezultatem 1 do 3 i odpadła z mistrzostw świata. To nie znaczy jednak końca emocji dla fanów piłki nożnej w Polsce, ponieważ turniej wciąż trwa. Z pewnością warto oglądać poczynania brazylijskiej drużyny narodowej, gdyż z meczu na mecz wygląda dużo lepiej. Spotkanie 1/8 finału z reprezentacją Korei Południowej było tego doskonałym przykładem, gdzie gracze reprezentacji narodowej Brazylii urządzili sobie wielkie strzelanie w pierwszej odsłonie. Pierwsza bramka dla zespołu narodowego Brazylii została strzelona już w 6. minucie, a strzelcem był Vinicius, który fenomenalnie poradził sobie w polu karnym z defensywnymi graczami oponenta.

Warto przyznać to, iż dla zespołu Korei Południowej pierwsza połowa meczu była prawdziwym koszmarem. Zwłaszcza, że pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem reprezentacji Brazylii wynikiem 4 do 0. Kolejne trafienia zdobyli Neymar Jr, Richarlison oraz Lucas Paqueta. Fani piłkarscy zgromadzeni na obiekcie mogli czuć satysfakcję, ponieważ mogli oglądać istny popis reprezentacji narodowej Brazylii. W II połowie tempo tego meczu mocno spadło. Brazylijscy piłkarze próbowali konstruować kolejne akcje, jednakże gracze zespołu narodowego Korei Południowej skutecznie się bronili. Pod koniec meczu kadra narodowa Korei Południowej strzeliła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą tego spotkania. Na uderzenie ze sporej odległości zdecydował się napastnik kadry narodowej Korei Południowej, a golkiper reprezentacji Brazylii nie miał szans na skuteczną interwencję. W ostatecznym rozrachunku to starcie skończyło się rezultatem 4 do 1 dla Brazylii, która w następnej fazie mierzyć się będzie z narodową reprezentacją Chorwacji. Stawką tego pojedynku będzie kwalifikacja do półfinału mistrzostw świata i gwarancja gry o medal.